תחבורה ירוקה ברמת גן

תחבורה ירוקה ברמת גן

על מנת לתמוך בסביבה, טוב תעשו באם תבחרו ללכת קצת ברגל לכל מיני מקומות, כמו למשל – למכולת השכונתית, למקום הלימודים, ואף למקום העבודה שלכם, וכיוצא בזאת, בעוד הליכה ברגל מלווה באפס פליטה של גזי חממה, זאת צורה של פעילות פיסית וגופנית שתועיל לגוף שלכם, וזה לא יעלה לכם בכלל כסף. אבל לעצם העניין, שלשמו כולנו התכנסנו פה, תחבורה ירוקה ברמת גן טומנת בחובה המון סגולות, כמו לדוגמה – תקציב אישי מותאם, מעלות כלכליות, סביבתיות או בריאותיות, פשוט תמשיכו לקרוא, ותבינו כבר הכול בעצמכם…

 

האם תחבורה ירוקה ברמת גן תחסוך לכם בהמון הוצאות כספיות?

אכן כן, אימוץ של תחבורה ירוקה ברמת גן, כדוגמת אופניים או אופניים חשמליות יחסכו לכם בהמון הוצאות כספיות אשר קשורות בהכרח לרכישה של דלק בתחנות הדלק השונות ברמת גן.

האם תחבורה ירוקה ברמת גן יותר ידידותית לסביבה?

באופן ברור מאליו ניתן לומר, כי תחבורה ירוקה ברמת גן יותר ידידותית לסביבה, בעוד כלי תחבורה אחרים מנצלים מקורות שונים של אנרגיה, לרבות – דלק מאובן, אשר בתור פולט כמויות עצומות של גזי חממה שמזיקים לסביבה. לעומת זאת, התחבור הירוקה מסייעת להיפטר מהאטמוספרה מגזים הרעילים הללו, וזאת משום שלתחבורה הירוקה יש מעט מאוד עד בכלל פליטה של גזי חממה לסביבה.

האם תחבורה ירוקה ברמת גן יכולה לשפר את הבריאות של בני האדם?

בעוד כלי רכב מסורתיים מכילים מקורות אנרגיה של דלק מאובן, כגון – נפט, גז טבעי או פחם, אשר פולטים גזים רעילים וידועים בהשפעה השלילית על בני האדם, השימוש באמצעות תחבורה ירוקה ברמת גן, רק ישפר את מצב הבריאות של בני האדם.

דילוג לתוכן