ספרים ברמת גן

ספרים ברמת גן

קריאה מתוך ספרים ברמת גן מהווה תפקיד מפתח וחשוב בפיתוח מוקדם של אוריינות, בעוד הנכם עשויים להוות דוגמה לילדים שלכם, בכך שתבהירו להם עד כמה שזה חיוני, בכך שתהיו מודל לחיקוי של ההתנהגות שלכם בקריאת הספרים, בעוד הילדים נודעו ביכולת האדירה שלהם לחקות את סביבת המבוגרים שחיים עמם, הווה אומר – שבמידה ותשקיעו באופן קבוע זמן ניכר לקריאת הספר, הילדים שלכם יגדלו לתוך כך, ישאבו ממכם השראה, ויהפכו לקהל מושבע של קריאת ספרים…

 

האם קריאת ספרים ברמת גן תלמד אתכם אמפתיה מה היא?

מן הסתם, קריאת ספרים ברמת גן תלמד אתכם אמפתיה מה היא. באופן כללי, קריאה בספר מאפשרת לכם לחוות סוג של מציאות מסוימת חיצונית בחיים שלכם. באמצעות הספרים תלמדו כיצד להתייחס לזולת, באופן כזה שתישאבו להיכנס לפעמים לנעליים של מספרי הסיפורים, ומה שנקרא – לחדד את כישורי האמפתיה שלכם, בעוד ההגדרה הכי נכונה של אמפתיה היא היכולת להבין, כמו גם לשתף, את הרגשות של הזולת. הקריאה בספר בנויה על אמפתיה באופן הזה שהיא יכולה להציג לכם בכל רגע נתון כל מיני סיטואציות או מחשבות שאינם נמצאים בפרספקטיבה היום יומית שלכם.

האם קריאת ספרים ברמת גן יכולה לשפר את תפקודי המוח שלכם?

בהתאם לשפע של מחקרים אשר בוצעו בהיבט של קריאת ספרים ברמת גן, נמצא כי היא יכולה לשפר את תפקודי המוח שלכם, והן שהיא בהחלט מסוגלת לשנות את הדעה שלכם. במחקרים ביצעו סריקות של אם אר איי, אשר אוששו את ההנחה שלאורה קריאת ספר מכילה רשת מורכבת של אותות ושל מעגלים במוח. עם התגברות יכולת הקריאה בספר, כל אותן רשתות נעשות יותר מתוחכמות ויותר חזקות.

דילוג לתוכן