הספארי ברמת גן- אטרקציה לכל המשפחה

הספארי ברמת גן- אחד המקומות המיוחדים במדינה

הספארי ברמת גן הוא אטרקציה מקומית מצוינת שמתאימה לכל המשפחה ומציעה חוויה ייחודית של מפגש עם חיות מיוחדות מרחוק ומבלי לצאת מהעיר. הספארי ממוקם בפארק גן החיות ברמת גן ומציע מגוון פעילויות ואטרקציות לכל המשפחה ליהנות מהזמן המשותף באוויר הטבע הפתוח.

במהלך הביקור בספארי, המשפחה תוכל לראות ולהכיר חיות פראיות מרחוק ובמקורן הטבעי. הספארי עוברת על פי מסלול שמאפשר לך לצפות ולראות את החיות מקרוב, תוך שמירה על בטיחות המבקרים והחיות כאחד. תוכלו לצפות בזברות, אריה, ג'ירפות, פילים, נמרים ועוד. כל החיות מקבלות טיפוח מקצועי ותנאי חיים מתאימים לכך שיש להן מקום לגדול ולפרוח ברגע המתאים.

בנוסף לסיור בספארי, תוכלו ליהנות מפעילויות נוספות במתחם הפארק. ישנם מתקנים כמו מגלשות מים, מגרשי משחקים, אזורי פיקניק ומסעדות בהן ניתן להרפות ולהתארח לאכול. הספארי מתאים לימים חמים ולימים קרירים כאחד, ולכן תוכלו לבקר בו במהלך כל השנה.

הספארי ברמת גן מהווה יעד משפחתי מומלץ, המציע חוויה חינוכית וכיפית לכל גיל. במהלך הביקור תוכלו להתרשם מכושר השימור של החיות ולהעמיק את הידע על המגוון המרהיב של הפרית החיים. כמו כן, הספארי מציע פעילויות נוספות שיכולות לשפר את חווית הביקור, כמו שליטה על מיני רכבות ואופניים, סדנאות ומפגשים עם חיות ומדורות שונים.

אחד המקומות המרהיבים במדינה הוא ללא עוררין הספארי ברמת גן המהווה אטרקציה מצוינת לכל המשפחה, וכן מציע הזדמנות מרתקת לפגוש חיות מרחוק וליהנות משלל פעילויות ותוכן במתחם הפארק. זהו מקום מושלם לבלות את היום יחד עם המשפחה, ללמוד וליהנות מעולם החיות הפראיות.

דילוג לתוכן